Nasadka 1/4″ rozmiar 12mm 6-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 6-kątne
Producent:
SKU:
01010012
EAN:
4018754000081
Nasadka 1/4″ (6,3mm) o rozmiarze 12mm i długości 23mm, wykonana zgodnie z normami DIN 3124/ISO 2725-1 oraz ASME B 107.5M. Profil wyjściowy sześciokątny AS-drive, waga 24 g.
Dostępność:
Na stanie
26,14 zł brutto 21,25 zł netto
Oszczędzasz:
12,85 zł
Na stanie
Nasadka 1/4″ rozmiar 12mm 6-kątna krótka STAHLWILLE 01010012
Opis
1/4″ (6,3mm) Nasadki Rozm.12mm Dl.23mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, ASME B 107.5M, E DIN EN 3709 (wartosci normatywne)
- HPQ ® -stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 1010012 |
| Nr katalogowy | 40 12 |
| EAN | 4018754000081 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 24 g |
| L | 23 mm |
| d1 | 16,5 mm |
| d2 | 16,5 mm |
| d3 | 11 mm |
| Profil wyjściowy | sześciokątem AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 12 mm |
| t1 | 9,5 mm |
| t2 | 14,3 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/4″ (6,3mm)” |
| Złącze | metryczne |





