Nasadka 1/2″ rozmiar 32mm 12-kątna długa STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03020032
EAN:
4018754005727
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 32mm, długości 83mm, wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana. Posiada profil wyjściowy podwójnym AS-drive oraz spełnia normy DIN 3124/ISO 2725-1.
Dostępność:
Na stanie
124,81 zł brutto 101,47 zł netto
Oszczędzasz:
75,68 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 32mm 12-kątna długa STAHLWILLE 03020032
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.32″ Dl.83mm
- dlugie
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3710, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3020032 |
| Nr katalogowy | 51 32 |
| EAN | 4018754005727 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 435 g |
| L | 83 mm |
| d1 | 42,4 mm |
| d2 | 40 mm |
| d3 | 29 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| t1 | 35 mm |
| t2 | 63,9 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Rozmiar [mm i cal] | 32 |
| Złącze | metryczne |






