Nasadka 1/2″rozmiar 27mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010027
EAN:
4018754005352
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 27mm, długości 45mm, wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana. Profil wyjściowy podwójny AS-drive, zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1.
Dostępność:
Na stanie
56,64 zł brutto 46,05 zł netto
Oszczędzasz:
30,69 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″rozmiar 27mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010027
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.27mm Dl.45mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010027 |
| Nr katalogowy | 50 27 |
| EAN | 4018754005352 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 150 g |
| L | 45 mm |
| d1 | 36,2 mm |
| d2 | 26 mm |
| d3 | 24 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 27 mm |
| t1 | 19,5 mm |
| t2 | 27 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |






