Nasadka 1/2″ rozmiar 15mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010015
EAN:
4018754005239
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 15mm, długości 38mm, wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana. Posiada profil wyjściowy podwójny AS-drive.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
36,41 zł brutto 29,60 zł netto
Oszczędzasz:
18,57 zł
Pozostało tylko: 2
Nasadka 1/2″ rozmiar 15mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010015
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.15mm Dl.38mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010015 |
| Nr katalogowy | 50 15 |
| EAN | 4018754005239 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 62 g |
| L | 38 mm |
| d1 | 21,2 mm |
| d2 | 22,7 mm |
| d3 | 14 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 15 mm |
| t1 | 13,5 mm |
| t2 | 20,2 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |






