Nasadka 1/2″ rozmiar 13mm 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010013
EAN:
4018754005215
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 13mm, długości 38mm, wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana. Profil wyjściowy podwójny AS-drive, zgodna z normami DIN 3124/ISO 2725-1.
Dostępność:
Na stanie
32,06 zł brutto 26,07 zł netto
Oszczędzasz:
16,89 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 13mm 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010013
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.13mm Dl.38mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010013 |
| Nr katalogowy | 50 13 |
| EAN | 4018754005215 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 50 g |
| L | 38 mm |
| d1 | 18,3 mm |
| d2 | 22 mm |
| d3 | 12 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 13 mm |
| t1 | 13 mm |
| t2 | 22 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |






