Nasadka 12mm rozmiar 1/2″ 12-kątna krótka STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03010012
EAN:
4018754005208
Nasadka 12mm z napędem kwadratowym 1/2″ (12,5mm) wykonana ze stali wysokosprawnej, chromowana. Długość wynosi 38mm, a profil wyjściowy to podwójny AS-drive.
Dostępność:
Na stanie
35,91 zł brutto 29,20 zł netto
Oszczędzasz:
18,21 zł
Na stanie
Nasadka 12mm rozmiar 1/2″ 12-kątna krótka STAHLWILLE 03010012
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.12mm Dl.38mm
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3010012 |
| Nr katalogowy | 50 12 |
| EAN | 4018754005208 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 58 g |
| L | 38 mm |
| d1 | 17 mm |
| d2 | 22 mm |
| d3 | 11 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| Rozmiar [mm] | 12 mm |
| t1 | 13 mm |
| t2 | 22 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Złącze | metryczne |






