Nasadka 1/2″ rozmiar 10mm długa 12-kątna STAHLWILLE
Nasadki 12-kątne
Producent:
SKU:
03020010
EAN:
4018754167678
Nasadka 1/2″ (12,5mm) o rozmiarze 10mm i długości 83mm, wykonana zgodnie z normami DIN 3124/ISO 2725-1. Profil wyjściowy podwójny AS-drive, waga 90g.
Dostępność:
Na stanie
88,56 zł brutto 72,00 zł netto
Oszczędzasz:
51,66 zł
Na stanie
Nasadka 1/2″ rozmiar 10mm długa 12-kątna STAHLWILLE 03020010
Opis
1/2″ (12,5mm) Nasadki Rozm.10″ Dl.83mm
- dlugie
- DIN 3124/ISO 2725-1, E DIN EN 3710, E DIN EN 3709, ASME B 107.5M
- HPQ®-stal wysokosprawna, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 3020010 |
| Nr katalogowy | 51 10 |
| EAN | 4018754167678 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 90 g |
| L | 83 mm |
| d1 | 14,5 mm |
| d2 | 22 mm |
| d3 | 9 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| t1 | 19 mm |
| t2 | 67 mm |
| Napęd kwadratowy | 1/2″ (12,5mm)” |
| Rozmiar [mm i cal] | 10 |
| Złącze | metryczne |






