Wyjmak do styków KABELEX 5,8mm BMW Ford Opel Porsche Seat Skoda VW Audi STAHLWILLE
Narzędzia kabelex
Producent:
SKU:
74640002
EAN:
4018754130832
Narzędzie do demontażu KABELEX Nr. 1552N służy do wymiany kontaktów o średnicy 5,8 mm w osłonkach wtykowych okrągłych z języczkami blokującymi. W zestawie znajduje się tulejka.
Dostępność:
Na stanie
175,90 zł brutto 143,01 zł netto
Oszczędzasz:
115,61 zł
Na stanie
Wyjmak do styków KABELEX 5,8mm BMW Ford Opel Porsche Seat Skoda VW Audi STAHLWILLE 74640002
Opis
Narzędzie do demontażu KABELEX® Nr.1552N AUSDRUECKWERKZEUG KABELEX do wym. kontaktowy-Sr.5,8mm flach
- do płaskich gniazd wtykowych z wycięciami, np. w BMW, Ford, Opel, Porsche, Seat, Skoda, VW/Audi
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 74640002 |
| Nr katalogowy | 1552N AUSDRUECKWERKZEUG KABELEX |
| EAN | 4018754130832 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 19 g |
| Płaskie styki dla wymiaru kontaktu | 5,8 mm |
| Waga | 0,019 kg |
|---|---|
| Wysyłka | 1 |






