Narzędzia do dziurkowania

Dziurkacze – precyzyjne otwory w skórze, gumie i materiałach uszczelniających.
Wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać otwory w miękkich materiałach, takich jak skóra, karton, plandeki lub maty wykonane z różnych materiałów, np. gumy lub tworzywa sztucznego, stosuje się dziurkacze. Wykrojniki mogą być również rozwiązaniem dla materiałów uszczelniających, na przykład gdy potrzebna jest uszczelka o odpowiedniej średnicy.

Narzędzia do dziurkowania - Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Przebijaki i dziurkacze do skór

Przebijaki do skór wykonane są w całości ze stali, a co najmniej okrągłe dziurkacze są wyposażone w stożkową głowicę dziurkującą, zwaną również rurą, która pełni funkcję ostrza tnącego.

Przed zakupem tego narzędzia należy ustalić, jakiej średnicy jest ono potrzebne. Po znalezieniu odpowiedniego, należy zwrócić uwagę na jego wykończenie. Im większa średnica, tym mocniejsze musi być uderzenie w tylną część narzędzia. Dlatego należy się upewnić, że stempel jest wykonany z kutej stali. W przeciwnym razie istnieje ryzyko złamania elementów nośnych stempla.

Profesjonalnymi producentami wykrojników BOEHM

Te profesjonalne narzędzia do wykrawania są wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, zwykle kutej matrycowo. Aby uzyskać precyzyjne i czyste wykrawanie bez postrzępionych krawędzi, co jest szczególnie pożądane w przypadku drogich materiałów wysokiej jakości, takich jak skóra, krawędź tnąca musi być również ostra. Dlatego należy zwracać na to uwagę nie tylko w momencie zakupu, ale także po pewnym czasie użytkowania dziurkacza.

Za pomocą dziurkacza można wykrawać między innymi następujące materiały:

  • Skóra
  • Guma
  • Papier i tektura lub materiały kartonowe
  • Plandeki
  • Maty
  • Tekstylia
  • Cienkie drewno
  • Blacha miękka
Zobacz oceny
Nasze oceny Allegro
100,0%

klientów poleciło tego sprzedającego przez ostatnie 12 miesięcy

5

zgodność z opisem

5

usługi sprzedającego

-

koszty wysyłki

Oficjalny sklep buythis.pl na Allegro.
Buy This NIP: 8151591888