Mikrometr zewnętrzny cyfrowy z małymi powierzchniami pomiarowymi 40 EWRi-B 0-25 mm MAHR
8243290025
4059192059033
Cyfrowy mikrometr zewnętrzny z małymi powierzchniami pomiarowymi, z łącznością bezprzewodową. Wykonanie z nierdzewnego wrzeciona, z hartowanym i szlifowanym kowadełkiem, z funkcjami takimi jak automatyczne włączanie i blokada przycisków.
Pozostało tylko: 1
3834,57 zł brutto 3117,54 zł netto
Pozostało tylko: 1
Mikrometr zewnętrzny cyfrowy z małymi powierzchniami pomiarowymi 40 EWRi-B 0-25 mm MAHR 8243290025
Opis
Wykonanie: wrzeciono pomiarowe nierdzewne, w całości hartowane i szlifowane, wrzeciono pomiarowe i kowadełko wzmocnione węglikiem spiekanym, kabłąk stalowy lakierowany, grzechotka wysunięta do przodu, szybki napęd, izolacja od ciepła dłoni. Wysokość cyfr na wyświetlaczu LCD 10 mm, stopień ochrony IP65, transmisja danych za pomocą zintegrowanego systemu radiowego. Dostawa z baterią CR2032, 3 V, w etui.
Funkcje: włączanie i automatyczne wyłączanie, przełączanie mm/cale, automatyczne włączenie przez pokręcenie bębnem, blokada przycisków dla ustawionej pozycji zerowej, brak konieczności zerowania po włączeniu (system Absolut), ABS (przełączenie z pomiaru względnego na bezwzględny), TOL (wprowadzanie wartości granicznych tolerancji i ostrzegawczych), reset (zerowanie) możliwy w każdej pozycji.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8243290025 |
| EAN | 4059192059033 |
| Producent | Mahr |
| Zakres pomiaru | 0–25 mm |
| Odczyt | 0,001 mm |
| Ø wrzeciona | 3 mm |
| Ø bębna | 21 mm |


