Miernik do pomiaru grubości powłok F/N TC 1250-0.1FN KERN SAUTER
8249351250
4045761140066
Miernik do pomiaru grubości powłok F/N TC 1250-0.1FN to poręczne urządzenie z wyjściem danych RS232. zakres pomiaru od 0 do 1250 μm z niepewnością pomiarową 1 % lub ± 2,5 μm.
Brak w magazynie
2593,86 zł brutto 2108,83 zł netto
Brak w magazynie
Miernik do pomiaru grubości powłok F/N TC 1250-0.1FN KERN SAUTER 8249351250
Opis
Miernik do pomiaru grubości powłok F/N
Wykonanie: poręczny miernik do pomiaru grubości powłok z wyjściem danych RS232. Dostawa z płytką zerową, foliami regulacyjnymi i 4 bateriami AAA/LR03, 1,5 V, w walizce transportowej.
Zakres pomiaru: Odczyt:
• 0 do 100 μm 0,1 μm
• 100 do 1250 μm 1 μm
Niepewność pomiarowa (po kalibracji):
• Standard: 1 % lub ± 2,5 μm
• Offset-Accur: 1 % lub ± 1 μm
Funkcje: Offset-Accus: za pomocą tej funkcji przyrząd pomiarowy może być dokładnie ustawiony na konkretny zakres pomiarowy za pomocą dwupunktowej kalibracji w celu osiągnięcia wyższej dokładności 1 % (lub mniej) mierzonej wartości.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | TC 1250-0.1FN |
| EAN | 4045761140066 |
| Producent | SAUTER |
| Najmniejsza powierzchnia próbki wypukła | 1,5 mm |
| Najmniejsza powierzchnia próbki wklęsła | 25 mm |
| Wymiary | 131 x 65 x 28 mm |
| Waga | 0,814 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 × 260 × 75 mm |
Podobne produkty
-
Gwintowniki maszynowe
Gwintownik dwustronny M12 VÖLKEL
0 out of 5(0)Dwustronny gwintownik M12 VÖLKEL, wykonany w technologii Multi-Drive, przeznaczony do obróbki stali niestopowych i niskostopowych oraz tworzyw dobrze obrabialnych do 900 N/mm2. Długość całkowita wynosi 70 mm, a długość ostrza 22 mm.
SKU: 8216490120





