mały frez trzpieniowy ze stopow twardych w kształcie kropli 0610 53mm 6x10mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8226060075
EAN:
4007220050026
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226060075 określony jako mały frez trzpieniowy ze stopow twardych w kształcie kropli 0610 53mm 6x10mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
96,66 zł brutto 78,59 zł netto
Na stanie
mały frez trzpieniowy ze stopow twardych w kształcie kropli 0610 53mm 6x10mm PFERD 8226060075
Opis
Mały pilnik obrotowy z węglika spiekanego, DIN 8032/8033, kształt kropli TRE, uzębienie 5
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 3 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226060075 |
| EAN | 4007220050026 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | TRE 0610 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 10 mm |
| Promień | 2,8 mm |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

