mały frez trzpieniowy ze stopow twardych kształt ostroslupa sciet. 0607 5 3mm 6x7mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8226060065
EAN:
4007220233894
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226060065 określony jako mały frez trzpieniowy ze stopow twardych kształt ostroslupa sciet. 0607 5 3mm 6x7mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
97,56 zł brutto 79,32 zł netto
Na stanie
mały frez trzpieniowy ze stopow twardych kształt ostroslupa sciet. 0607 5 3mm 6x7mm PFERD 8226060065
Opis
Mały frez trzpieniowy stopów twardych, DIN 8032/8033, kształt ostrosłupa ściętego WKN, uzębienie 5
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 3 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226060065 |
| EAN | 4007220233894 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | WKN 0607 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 7 mm |
| Kąt | 10° |
| Długość całkowita | 37 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |

