mały frez trzpie. ze stop. tward. stoz. ostry 0311 5 3mm 3x11mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8226060095
EAN:
4007220049846
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226060095 określony jako mały frez trzpie. ze stop. tward. stoz. ostry 0311 5 3mm 3x11mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
89,02 zł brutto 72,37 zł netto
Na stanie
mały frez trzpie. ze stop. tward. stoz. ostry 0311 5 3mm 3x11mm PFERD 8226060095
Opis
Mały frez trzpieniowy ze stopów twardych, DIN 8032/8033, kształt płomienia B, uzębienie 5, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 3 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226060095 |
| EAN | 4007220049846 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | SKM 0311 |
| Ø główki | 3 mm |
| Długość główki | 11 mm |
| Kąt | 14° |
| Długość całkowita | 41 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |


