mały frez trzpie. ze stop. tward. luk. ostry0613 5 3mm 6x13mm PFERD
Frezy trzpieniowe ze stopów twardych (wirnikowe)
Producent:
SKU:
8226060125
EAN:
4007220049969
Produkt marki PFERD posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8226060125 określony jako mały frez trzpie. ze stop. tward. luk. ostry0613 5 3mm 6x13mm Pferd
Dostępność:
Na stanie
96,75 zł brutto 78,66 zł netto
Na stanie
mały frez trzpie. ze stop. tward. luk. ostry0613 5 3mm 6x13mm PFERD 8226060125
Opis
Mały frez trzpieniowy ze stopów twardych, DIN 8032/8033, kształt łukowy ostry SPG, uzębienie 5, Rüggeberg
Frezy wirnikowe, chwyt Ø 3 mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8226060125 |
| EAN | 4007220049969 |
| Producent | PFERD |
| Kształt | SPG 0613 |
| Ø główki | 6 mm |
| Długość główki | 13 mm |
| Długość całkowita | 43 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Stal | zalecane |
| INOX | zalecane |
| Metal nieżelazny, twardy | zalecane |
| Metal, żaroodporny | zalecane |
