SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC

makita.jpg
Producent:

SKU:

M DGA506ZJ

EAN:

088381814355

Produkt marki MAKITA posiadający oznaczenie producenta o symbolu M DGA506ZJ określony jako SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC

Dostępność:

Na stanie

877,32  brutto

Na stanie

Cena netto: 713,27 
Zakupy bez rejestracji konta
Kup teraz, we wtorek u Ciebie
Koszty wysyłki produktu

Dane techniczne:

Typ zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Io
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Masa: 2,6 kg

BLDC – bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT – podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujacy 224415-9
Nakretka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

**
Bez akumulatorów i ładowarki

EAN: 088381814355 SKU: M DGA506ZJ Kategoria: Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Waga4,6 kg
Minimalna ilość zamówienia

1

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena
0
0
0
0
0

Dodaj opinię na temat “SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC”

Dotychczas nie wystawiono żadnej opinii.