Lusterko teleskopowe 45×70 mm 178-927 mm STAHLWILLE
Lusterka wziernikowe
Producent:
SKU:
77401045
EAN:
4018754235841
Lusterko teleskopowe ze stali nierdzewnej o wymiarach 45 x 70 mm, z teleskopowym ramieniem o zakresie 178-927 mm. Posiada uniwersalny przegub i odporny na chemikalia uchwyt.
Dostępność:
Pozostało tylko: 1
106,27 zł brutto 86,40 zł netto
Oszczędzasz:
4,43 zł
Pozostało tylko: 1
Lusterko teleskopowe 45×70 mm 178-927 mm STAHLWILLE 77401045
Opis
Lusterko teleskopowe ze stali nierdzewnej Rozm.1 3/4″ x 2 3/4″/45 x 70 mm
- super wytrzymale lusterko ze stali nierdzewnej (FOD)
- brak polaczen srubowych (FOD)
- ramie teleskopowe ze stali nierdzewnej
- iniwersalny przegub (kat pracy 180°), samouszczelniajace
- specjalny, plastikowy uchwyt zapewnia pewny chwyt i bezpieczna prace, odporny na chemikalia
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 77401045 |
| Nr katalogowy | 12921 M 1 3/4 ZOLL / 45MM TELESKOPSPIEGEL. ECKIG |
| EAN | 4018754235841 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 76 g |
| L | 178-927 mm |
| Rozmiar | 1 3/4″ x 2 3/4″”/45 x 70 mm” |
| Wymiary lustra mm | #y; 45 x 70 mm |





