Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 8 mm STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
40170808
EAN:
4018754281862
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 8 mm i długości 144 mm. Waga wynosi 38 g, a liczba zębów to 72.
Dostępność:
Na stanie
51,96 zł brutto 42,24 zł netto
Oszczędzasz:
2,16 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 8 mm STAHLWILLE 40170808
Opis
Rozm.8mm Dl.144mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40170808 |
| Nr katalogowy | 17F 8 FLACH |
| EAN | 4018754281862 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 38 g |
| L | 144 mm |
| b | 17,5 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 18,0 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 5 ° |
| Rozmiar [mm] | 8 mm |
| Złącze | metryczne |






