Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 17 mm STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
40171717
EAN:
4018754281954
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 17 mm i długości 229 mm. Waga wynosi 176 g, a liczba zębów to 72.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
76,75 zł brutto 62,40 zł netto
Oszczędzasz:
3,20 zł
Pozostało tylko: 2
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 17 mm STAHLWILLE 40171717
Opis
Rozm.17mm Dl.229mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40171717 |
| Nr katalogowy | 17F 17 FLACH |
| EAN | 4018754281954 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 176 g |
| L | 229 mm |
| b | 36,3 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 30,5 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 5 ° |
| Rozmiar [mm] | 17 mm |
| Złącze | metryczne |





