Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 15 mm STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
40171515
EAN:
4018754281930
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 15 mm i długości 202 mm. Waga wynosi 133 g, a liczba zębów to 72.
Dostępność:
Na stanie
67,31 zł brutto 54,72 zł netto
Oszczędzasz:
2,80 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 15 mm STAHLWILLE 40171515
Opis
Rozm.15mm Dl.202mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40171515 |
| Nr katalogowy | 17F 15 FLACH |
| EAN | 4018754281930 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 133 g |
| L | 202 mm |
| b | 31,3 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 28,0 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 5 ° |
| Rozmiar [mm] | 15 mm |
| Złącze | metryczne |



