Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 13 mm STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
40171313
EAN:
4018754281916
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 13 mm i długości 182 mm. Posiada 72 zęby oraz kąt pracy 5 °.
Dostępność:
Pozostało tylko: 2
60,22 zł brutto 48,96 zł netto
Oszczędzasz:
2,51 zł
Pozostało tylko: 2
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 13 mm STAHLWILLE 40171313
Opis
Rozm.13mm Dl.182mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40171313 |
| Nr katalogowy | 17F 13 FLACH |
| EAN | 4018754281916 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 98 g |
| L | 182 mm |
| b | 26,5 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 25,0 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 5 ° |
| Rozmiar [mm] | 13 mm |
| Złącze | metryczne |





