Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 12 mm STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
40171212
EAN:
4018754281909
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 12 mm i długości 173 mm. Waga wynosi 88 g, a liczba zębów to 72.
Dostępność:
Na stanie
60,22 zł brutto 48,96 zł netto
Oszczędzasz:
2,51 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 12 mm STAHLWILLE 40171212
Opis
Rozm.12mm Dl.173mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40171212 |
| Nr katalogowy | 17F 12 FLACH |
| EAN | 4018754281909 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 88 g |
| L | 173 mm |
| b | 25,2 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 23,5 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 5 ° |
| Rozmiar [mm] | 12 mm |
| Złącze | metryczne |



