Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 10 mm STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
Producent:
SKU:
40171010
EAN:
4018754281886
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką o rozmiarze 10 mm i długości 158 mm. Waga wynosi 58 g, a liczba zębów to 72.
Dostępność:
Na stanie
57,86 zł brutto 47,04 zł netto
Oszczędzasz:
2,41 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy z grzechotką 10 mm STAHLWILLE 40171010
Opis
Rozm.10mm Dl.158mm
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40171010 |
| Nr katalogowy | 17F 10 FLACH |
| EAN | 4018754281886 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 58 g |
| L | 158 mm |
| b | 21,7 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 21,0 mm |
| Liczba zebów | 72 |
| Kat pracy | 5 ° |
| Rozmiar [mm] | 10 mm |
| Złącze | metryczne |




