Klucz płasko-oczkowy 8 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe
Producent:
SKU:
40100808
EAN:
4018754019168
Klucz płasko-oczkowy o rozmiarze 8 mm i długości 145 mm wykonany ze stali chromowanej. Zgodny z normą DIN 3113 Forma B.
Dostępność:
Na stanie
37,00 zł brutto 30,08 zł netto
Oszczędzasz:
18,97 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy 8 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE 40100808
Opis
Klucze oczkowo-plaskie OPEN-BOX, dlugie Rozm.8mm Dl.145mm
- DIN 3113 Forma B/ ISO 7738 Forma B
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40100808 |
| Nr katalogowy | 14 8 |
| EAN | 4018754019168 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 28 g |
| L | 145 mm |
| b | 17,5 mm |
| Kat korby | 10 ° |
| d | 12,1 mm |
| a1 | 5 mm |
| a2 | 7 mm |
| DIN | DIN 3113 Form B |
| Rozmiar [mm] | 8 mm |
| t | 8 mm |
| Złącze | metryczne |






