Klucz płasko-oczkowy 36 mm OPEN-BOX STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe
Producent:
SKU:
40083636
EAN:
4018754019007
Klucz płasko-oczkowy o rozmiarze 36 mm i długości 460 mm, wykonany ze stopu chromowego. Zgodny z normą DIN 3113 Forma A, kat korby 15 °.
Dostępność:
Na stanie
230,26 zł brutto 187,20 zł netto
Oszczędzasz:
9,59 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy 36 mm OPEN-BOX STAHLWILLE 40083636
Opis
Klucze oczkowo-plaskie OPEN-BOX Rozm.36mm Dl.460mm
- DIN 3113 Forma A/ISO 7738 Forma A
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40083636 |
| Nr katalogowy | 13 36 |
| EAN | 4018754019007 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 780 g |
| L | 460 mm |
| b | 80 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| d | 50,8 mm |
| a1 | 10 mm |
| a2 | 18 mm |
| DIN | DIN 3113 Form A |
| Rozmiar [mm] | 36 mm |
| t | 1 mm |
| Złącze | metryczne |






