Klucz płasko-oczkowy 14 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe
Producent:
SKU:
40101414
EAN:
4018754019229
Klucz płasko-oczkowy o rozmiarze 14 mm i długości 210 mm, wykonany ze stali chromowanej. Zgodny z normą DIN 3113 Forma B.
Dostępność:
Na stanie
50,81 zł brutto 41,31 zł netto
Oszczędzasz:
26,56 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy 14 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE 40101414
Opis
Klucze oczkowo-plaskie OPEN-BOX, dlugie Rozm.14mm Dl.210mm
- DIN 3113 Forma B/ ISO 7738 Forma B
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40101414 |
| Nr katalogowy | 14 14 |
| EAN | 4018754019229 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 88 g |
| L | 210 mm |
| b | 29,5 mm |
| Kat korby | 10 ° |
| d | 20,1 mm |
| a1 | 6,5 mm |
| a2 | 10 mm |
| DIN | DIN 3113 Form B |
| Rozmiar [mm] | 14 mm |
| t | 11 mm |
| Złącze | metryczne |






