Klucz płasko-oczkowy 13 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe
Producent:
SKU:
40101313
EAN:
4018754019212
Klucz płasko-oczkowy o rozmiarze 13 mm i długości 195 mm, wykonany ze stali chromowej. Zgodny z normami DIN 3113 Forma B oraz ISO 7738 Forma B.
Dostępność:
Na stanie
50,38 zł brutto 40,96 zł netto
Oszczędzasz:
26,25 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy 13 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE 40101313
Opis
Klucze oczkowo-plaskie OPEN-BOX, dlugie Rozm.13mm Dl.195mm
- DIN 3113 Forma B/ ISO 7738 Forma B
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40101313 |
| Nr katalogowy | 14 13 |
| EAN | 4018754019212 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 85 g |
| L | 195 mm |
| b | 27,5 mm |
| Kat korby | 10 ° |
| d | 18,6 mm |
| a1 | 6,5 mm |
| a2 | 10 mm |
| DIN | DIN 3113 Form B |
| Rozmiar [mm] | 13 mm |
| t | 11 mm |
| Złącze | metryczne |






