Klucz płasko-oczkowy 10 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE
Klucze płasko-oczkowe
Producent:
SKU:
40101010
EAN:
4018754019182
Klucz płasko-oczkowy o rozmiarze 10 mm i długości 165 mm, wykonany ze stali chromowej. Zgodny z normą DIN 3113 Forma B.
Dostępność:
Na stanie
41,41 zł brutto 33,67 zł netto
Oszczędzasz:
22,06 zł
Na stanie
Klucz płasko-oczkowy 10 mm długi OPEN-BOX STAHLWILLE 40101010
Opis
Klucze oczkowo-plaskie OPEN-BOX, dlugie Rozm.10mm Dl.165mm
- DIN 3113 Forma B/ ISO 7738 Forma B
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40101010 |
| Nr katalogowy | 14 10 |
| EAN | 4018754019182 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 43 g |
| L | 165 mm |
| b | 21 mm |
| Kat korby | 10 ° |
| d | 14,6 mm |
| a1 | 5,5 mm |
| a2 | 8 mm |
| DIN | DIN 3113 Form B |
| Rozmiar [mm] | 10 mm |
| t | 9 mm |
| Złącze | metryczne |






