Klucz płaski wtykowy 15 mm ze złączem 9×12 mm STAHLWILLE
Klucze wtykowe - końcówki
Producent:
SKU:
58211015
EAN:
4018754033874
Produkt marki STAHLWILLE posiadający oznaczenie producenta o symbolu 8262840915 określony jako STAHLWILLE Klucz płaski wtykowy 15mm 9x12mm
Dostępność:
Na stanie
123,98 zł brutto 100,80 zł netto
Oszczędzasz:
5,17 zł
Na stanie
Klucz płaski wtykowy 15 mm ze złączem 9×12 mm STAHLWILLE 58211015
Opis
Klucz płaski wtykowy
Wykonanie: Ze stali chromowo-wanadowej, chromowanej.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8262840915 |
| EAN | 4018754033874 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Rozmiar klucza | 15 mm |
| Chwyt | 9 x 12 mm |
| Średnica | 17,5 mm |
| Waga | 0,054 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 60 × 20 mm |
| Wysyłka | 7 |





