Klucz płaski 7/16 x 1/2″ dwustronny MOTOR STAHLWILLE
Klucze płaskie
Producent:
SKU:
40432832
EAN:
4018754019755
Dwustronny klucz płaski o rozmiarze 7/16 x 1/2″ wykonany ze stali stopowej chromowej. Długość wynosi 170 mm, a waga to 58 g.
Dostępność:
Na stanie
44,39 zł brutto 36,09 zł netto
Oszczędzasz:
24,12 zł
Na stanie
Klucz płaski 7/16 x 1/2″ dwustronny MOTOR STAHLWILLE 40432832
Opis
Klucze plaskie dwustronne MOTOR Rozm.7/16 x 1/2″ Dl.170mm
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 40432832 |
| Nr katalogowy | 10 A 7/16 X 1/2 |
| EAN | 4018754019755 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 58 g |
| L | 170 mm |
| Kat korby | 15 ° |
| b1 | 26 mm |
| b2 | 30 mm |
| a | 5,3 mm |
| Rozmiar [cal] | 7/16 x 1/2 “” |
| Rozmiar 1 [cal] | 7/16 “” |
| Rozmiar 2 [cal] | 1/2 “” |
| Złącze | zöllig |






