Klucz oczkowy 1/4″ x 5/16″ głęboko odsadzony dwustronny STABIL STAHLWILLE
Klucze oczkowe
Producent:
SKU:
41441620
EAN:
4018754022410
Dwustronny klucz oczkowy o rozmiarze 1/4 x 5/16″ i długości 180 mm, wykonany ze stali chromowanej. Posiada profil wyjściowy podwójny AS-drive oraz kat korby 75 °.
Dostępność:
Na stanie
54,85 zł brutto 44,59 zł netto
Oszczędzasz:
29,41 zł
Na stanie
Klucz oczkowy 1/4″ x 5/16″ głęboko odsadzony dwustronny STABIL STAHLWILLE 41441620
Opis
Dwustronne klucze oczkowe Rozm.1/4 x 5/16″ Dl.180mm
- StahlwilleSTABIL®
- glebokoodsadzone
- stal stopowa chromowa, chromowane
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 41441620 |
| Nr katalogowy | 20 A 1/4 X 5/16 |
| EAN | 4018754022410 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Waga | 55 g |
| L | 180 mm |
| Kat korby | 75 ° |
| a1 | 7 mm |
| a2 | 7 mm |
| d1 | 11,8 mm |
| d2 | 13,1 mm |
| Profil wyjściowy | podwójnym AS-drive |
| t | 20 mm |
| Rozmiar [cal] | 1/4 x 5/16 “” |
| Złącze | zöllig |






