Klucz dynamometryczny 40-200 Nm Wtykowy 14×18 mm 730N/20 STAHLWILLE
50181020
4018754139545
Klucz dynamometryczny 730N z podwójną skalą do odczytu Nm i lbf-ft. Posiada blokadę QuickRelease oraz możliwość precyzyjnego ustawienia skali.
Na stanie
1449,02 zł brutto 1178,07 zł netto
Na stanie
Klucz dynamometryczny 40-200 Nm Wtykowy 14×18 mm 730N/20 STAHLWILLE 50181020
Opis
Klucz dynamometryczny MANOSKOP® 730N
Wykonanie: bardzo stabilny i odporny. Podwójna skala do odczytu N · m i lbf · ft, odczyt w okienku skali. Z korpusem z rury stalowej, z rękojeścią z 2-komponentowego tworzywa sztucznego, głowica z mocowaniem do narzędzi wtykowych. Blokada bezpieczeństwa QuickRelease gwarantuje pewne zatrzaskiwanie i szybką wymianę wtykanych narzędzi. Do kontrolowanego dokręcania w prawo i w lewo. Cofanie do 0 jest zbędne, ponieważ element pomiarowy jest obciążany tylko podczas dokręcania, pręt wyginany zamiast sprężyny. Wyraźny, akustyczny i wyczuwalny sygnał wyzwolenia. Łatwe i wygodne ustawianie skali przy pomocy pierścienia podziałki z regulacją precyzyjną, możliwość justowania bez demontażu. Dostawa z certyfikatem badania.
Zastosowanie: do kontrolowanego dokręcania śrub w odpowiednim zakresie momentów obrotowych we wszystkich obszarach produkcji przemysłowej. Idealny do prac montażowych w miejscach trudno dostępnych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 50181020 |
| EAN | 4018754139545 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Zakres skali w (Nm) min. | 40 N·m |
| Zakres skali w (Nm) maks. | 200 N·m |
| Zakres skali w (lbf) min. | 30 lbf·ft |
| Zakres skali w (lbf) maks. | 150 lbf·ft |
| Podział skali | 10 N·m |
| Dokładność wyzwalania | ± 3 % |
| Napęd czworokątny | 14 x 18 mm |
| Średnica | 25 mm |
| Długość | 467 mm |
| Waga | 1,546 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 × 53 × 48 mm |





