Klucz dynamometryczny 10-50 Nm Wtykowy 9×12 mm STAHLWILLE
50181005
4018754139514
Klucz dynamometryczny o zakresie 10-50 Nm z podwójną skalą do odczytu Nm i lbf-ft. Posiada blokadę QuickRelease oraz możliwość precyzyjnego ustawienia skali.
Na stanie
1145,26 zł brutto 931,11 zł netto
Na stanie
Klucz dynamometryczny 10-50 Nm Wtykowy 9×12 mm STAHLWILLE 50181005
Opis
Klucz dynamometryczny MANOSKOP® 730N
Wykonanie: bardzo stabilny i odporny. Podwójna skala do odczytu N · m i lbf · ft, odczyt w okienku skali. Z korpusem z rury stalowej, z rękojeścią z 2-komponentowego tworzywa sztucznego, głowica z mocowaniem do narzędzi wtykowych.
Blokada bezpieczeństwa QuickRelease gwarantuje pewne zatrzaskiwanie i szybką wymianę wtykanych narzędzi. Do kontrolowanego dokręcania w prawo i w lewo. Cofanie do 0 jest zbędne, ponieważ element pomiarowy jest obciążany tylko podczas dokręcania, pręt wyginany zamiast sprężyny. Wyraźny, akustyczny i wyczuwalny sygnał wyzwolenia. Łatwe i wygodne ustawianie skali przy pomocy pierścienia podziałki z regulacją precyzyjną, możliwość justowania bez demontażu. Dostawa z certyfikatem badania.
Zastosowanie: do kontrolowanego dokręcania śrub w odpowiednim zakresie momentów obrotowych we wszystkich obszarach produkcji przemysłowej. Idealny do prac montażowych w miejscach trudno dostępnych.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 50181005 |
| EAN | 4018754139514 |
| Producent | STAHLWILLE |
| Zakres skali w (Nm) min. | 10 N·m |
| Zakres skali w (Nm) maks. | 50 N·m |
| Zakres skali w (lbf) min. | 7 lbf·ft |
| Zakres skali w (lbf) maks. | 37 lbf·ft |
| Podział skali | 5 N·m |
| Dokładność wyzwalania | ± 3 % |
| Napęd czworokątny | 9 x 12 mm |
| Średnica | 17,5 mm |
| Długość | 330 mm |
| Symbol producenta | 730N/5 |
| Waga | 0,884 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 × 51 × 55 mm |





