Gwintownik uniwersalny typu bit HSS SGE M8 VOLKEL
8216510009
4022835672425
Bit uniwersalny 1/4″ DIN 3126 wykonany z HSS, przeznaczony do gwintowania M8 oraz usuwania zadziorów. wiercenie pod gwintowanie w stalach do 850 N/mm2 oraz w niektórych stopach metali.
Pozostało tylko: 1
53,09 zł brutto 43,16 zł netto
Pozostało tylko: 1
Gwintownik uniwersalny typu bit HSS SGE M8 VOLKEL 8216510009
Opis
Bit uniwersalny 1/4″ DIN 3126
Wykonanie: HSS, powierzchnia niepowlekana.
Zastosowanie: do wiercenia pod gwintowanie, do gwintowania i do usuwania zadziorów w jednym przejściu, do zwykłych gwintów metrycznych ISO według DIN 13.
Do akumulatorowych wiertarko-wkrętarek (min. 7,5 V), do wiertarek ręcznych z biegiem prawo- i lewostronnym, do wiertarek stacjonarnych oraz do ręcznego nacinania gwintów w stalach do 850 N/mm2, warunkowo także w stopach aluminium, miedzi, mosiądzu i brązach. Idealne do prac montażowych i do małych serii produkcyjnych.
Wskazówka: mogą one wykonywać tylko gwinty przelotowe, o maksymalnej głębokości 1 x D. Używać oleju do obróbki skrawaniem.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216510009 |
| EAN | 4022835672425 |
| Producent | VÖLKEL |
| Gwint | M8 |
| Skok | 1,25 mm |
| Ø wiertła | 6,8 mm |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Wymiary | 132 × 8 × 11 mm |
|---|






