Gwintownik nacinający HSS M32x1,5mm EXACT
8213110032
4026558059754
Jednoprzejściowy gwintownik do dławnic kablowych, wykonany w wersji krótkiej z napędem sześciokątnym. Przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M32x1,5 mm, do obróbki szafek rozdzielnic o grubości 3,0 mm do 5,5 mm.
Na stanie
351,97 zł brutto 286,15 zł netto
Na stanie
Gwintownik nacinający HSS M32x1,5mm EXACT 8213110032
Opis
Wykonanie: wersja krótka z napędem sześciokątnym do pracy jedną ręką, nawet w trudno dostępnych miejscach. Czop prowadzący do otworów pod gwint zapewnia doskonałe, współśrodkowe gwinty. Napęd końcówką wymienną klucza nasadowego i grzechotką.
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według DIN 13. Specjalnie do obróbki szafek rozdzielnic o grubości ścianki 3,0 mm do maks. 5,5 mm.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8213110032 |
| EAN | 4026558059754 |
| Producent | EXACT |
| Gwint | M32x1,5 |
| Skok | 1,5 mm |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Długość ostrza | 16,5 mm |
| Ø gwintu | 30,5 mm |
| Rozmiar klucza | 13 mm |





