Gwintownik nacinający HSS M25x1,5mm EXACT
8213110025
4026558059747
Jednoprzejściowy gwintownik do dławnic kablowych, wykonany w wersji krótkiej z napędem sześciokątnym. Przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M25x1,5 mm według DIN 13.
Na stanie
220,80 zł brutto 179,51 zł netto
Na stanie
Gwintownik nacinający HSS M25x1,5mm EXACT 8213110025
Opis
Wykonanie: wersja krótka z napędem sześciokątnym do pracy jedną ręką, nawet w trudno dostępnych miejscach. Czop prowadzący do otworów pod gwint zapewnia doskonałe, współśrodkowe gwinty. Napęd końcówką wymienną klucza nasadowego i grzechotką.
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według DIN 13. Specjalnie do obróbki szafek rozdzielnic o grubości ścianki 3,0 mm do maks. 5,5 mm.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8213110025 |
| EAN | 4026558059747 |
| Producent | EXACT |
| Gwint | M25x1,5 |
| Skok | 1,5 mm |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Długość ostrza | 16,5 mm |
| Ø gwintu | 23,5 mm |
| Rozmiar klucza | 13 mm |





