Gwintownik maszynowy DIN5156 B G1/2” GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217440007
EAN:
4031093602969
Gwintownik maszynowy G1/2” przeznaczony do gwintów rurowych DIN ISO 228. Wykonany z HSS-E, dedykowany do stali zwykłych i konstrukcyjnych.
Dostępność:
Brak w magazynie
277,11 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 577,87 zł.577,87 zł 340,85 zł brutto
Oszczędzasz:
237,02 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy DIN5156 B G1/2” GÜHRING 8217440007
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Zastosowanie: do gwintów rurowych DIN ISO 228 (DIN 259). Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217440007 |
| EAN | 4031093602969 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint w calach | G 1/2 cale |
| Wykonanie | HSS-E |
| Średnica gwintu | 20,955 mm |
| Liczba zwojów na cal | 14 cale |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Chwyt kwadratowy | 12,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 19,00 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 10 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 6 |

