Gwintownik maszynowy HSSE TiN C M20 GÜHRING
8216740200
4031093703130
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, wykonany zgodnie z normą DIN 376. Przeznaczony do gwintów metrycznych M20, charakteryzuje się wysoką ciągliwością i dłuższą trwałością.
Pozostało tylko: 1
440,44 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 937,36 zł.937,36 zł 541,74 zł brutto
Pozostało tylko: 1
Gwintownik maszynowy HSSE TiN C M20 GÜHRING 8216740200
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do uniwersalnych materiałów, takich jak stale konstrukcyjne, stale automatowe, stale do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Uwaga: HSS-E PM charakteryzuje się wysoką ciągliwością (większa stabilność krawędzi i odporność na zużycie ścierne) i dłuższą trwałością. Zalety: znacznie wyższe bezpieczeństwo procesu, o 1/3 dłuższa żywotność i lepsza powierzchnia gwintu.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216740200 |
| EAN | 4031093703130 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M20 |
| Skok | 2,50 mm |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Średnica chwytu | 16,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 12,0 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 17,50 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 15 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 10 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 8 |
| Żeliwo GGG | 25 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |


