Gwintownik maszynowy HSSE SIRIUS typ INOX C M24 GÜHRING
8216930240
4049844143920
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, wykonany zgodnie z normą DIN 376. Przeznaczony do gwintów metrycznych w stalach nierdzewnych i kwasoodpornych.
Pozostało tylko: 2
512,27 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1110,46 zł.1110,46 zł 630,09 zł brutto
Pozostało tylko: 2
Gwintownik maszynowy HSSE SIRIUS typ INOX C M24 GÜHRING 8216930240
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ INOX, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali nierdzewnych i kwasoodpornych, takich jak stale siarkowane, austenityczne, martenzytyczne i ferrytyczne.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216930240 |
| EAN | 4049844143920 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M24 |
| Skok | 3,00 mm |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Średnica chwytu | 18,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 14,5 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 21,00 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 25 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 20 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 15 |
| INOX ferryt./martenz. | 12 |
| INOX austenit. | 10 |
| INOX duplex | 10 |
| Żeliwo GG/GTS | 25 |
| Żeliwo GGG | 25 |


