Gwintownik maszynowy HSSE C M22 GÜHRING
8216710220
4031093265942
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych wykonany z HSS-E, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje). Przeznaczony do gwintów metrycznych według ISO DIN 13, szczególnie w stali zwykłej i konstrukcyjnej.
Brak w magazynie
725,75 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1259,58 zł.1259,58 zł 892,67 zł brutto
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE C M22 GÜHRING 8216710220
Opis
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju C (2–3 zwoje).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216710220 |
| EAN | 4031093265942 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M22 |
| Skok | 2,50 mm |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Średnica chwytu | 18,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 14,5 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 19,50 mm |
| Norma | DIN 376 |
| Wykonanie | z chwytem przelotowym |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |


