Gwintownik maszynowy TiN C M8x0,50 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217290009
EAN:
4031093799867
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M8 x 0,50 mm według ISO DIN 13. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej, automatowej oraz stali do nawęglania i ulepszania cieplnego.
Dostępność:
Na stanie
189,41 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 345,11 zł.345,11 zł 232,97 zł brutto
Oszczędzasz:
112,14 zł
Na stanie
Gwintownik maszynowy TiN C M8x0,50 GÜHRING 8217290009
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217290009 |
| EAN | 4031093799867 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M8 x 0,50 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Średnica chwytu | 6,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 4,9 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 7,50 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |

