Gwintownik maszynowy TiN C M10x1 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217290017
EAN:
4031093631037
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M10x1 według ISO DIN 13. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej oraz do nawęglania.
Dostępność:
Na stanie
169,50 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 337,13 zł.337,13 zł 208,49 zł brutto
Oszczędzasz:
128,64 zł
Na stanie
Gwintownik maszynowy TiN C M10x1 GÜHRING 8217290017
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217290017 |
| EAN | 4031093631037 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M10 x 1,00 mm |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 7,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 5,5 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 9,00 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |

