Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M5x0,50 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217270005
EAN:
4031093632713
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M5 x 0,50 mm. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej oraz do nawęglania.
Dostępność:
Brak w magazynie
137,28 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 266,30 zł.266,30 zł 168,85 zł brutto
Oszczędzasz:
97,45 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M5x0,50 GÜHRING 8217270005
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217270005 |
| EAN | 4031093632713 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M5 x 0,50 mm |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Średnica chwytu | 3,5 mm |
| Chwyt kwadratowy | 2,7 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 4,50 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
