Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M3x0,35 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217270001
EAN:
4031093632683
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M3 x 0,35 mm. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej oraz do nawęglania.
Dostępność:
Brak w magazynie
125,76 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 243,92 zł.243,92 zł 154,68 zł brutto
Oszczędzasz:
89,24 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M3x0,35 GÜHRING 8217270001
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217270001 |
| EAN | 4031093632683 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M3 x 0,35 mm |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Średnica chwytu | 2,2 mm |
| Chwyt kwadratowy | – mm |
| Średnica otworu pod gwint | 2,65 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |


