Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M10x1,25 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217270021
EAN:
4031093632812
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, przeznaczony do drobnozwojnych gwintów metrycznych M10 x 1,25 mm. Stosowany w stali zwykłej, konstrukcyjnej oraz do nawęglania.
Dostępność:
Na stanie
191,59 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 386,13 zł.386,13 zł 235,66 zł brutto
Oszczędzasz:
150,47 zł
Na stanie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M10x1,25 GÜHRING 8217270021
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Zastosowanie: do drobnozwojnych gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217270021 |
| EAN | 4031093632812 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint x skok | M10 x 1,25 mm |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Średnica chwytu | 7,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 5,5 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 8,80 mm |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |


