Gwintownik maszynowy kształt C M8 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8217210080
EAN:
4031093778770
Gwintownik maszynowy kształt C M8, pełnowęglikowy, przeznaczony do gwintów metrycznych według DIN ISO 13. Zastosowanie obejmuje aluminium, żeliwo, mosiądz i tworzywa sztuczne.
Dostępność:
Brak w magazynie
2194,98 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3741,48 zł.3741,48 zł 2699,83 zł brutto
Oszczędzasz:
1041,65 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy kształt C M8 GÜHRING 8217210080
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów nieprzelotowych, pełnowęglikowy
Wykonanie: kształt C (2–3 zwoje). Ze wzmocnionym chwytem.
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według DIN ISO 13. Przeznaczone w szczególności do aluminium i stopów aluminium, żeliwa, grafitu sferoidalnego i żeliwa ciągliwego, mosiądzu, brązu, miedzi i tworzyw sztucznych.
Uwaga: od M5 z chłodzeniem wewnętrznym.
Wykonanie: kształt C (2–3 zwoje). Ze wzmocnionym chwytem.
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według DIN ISO 13. Przeznaczone w szczególności do aluminium i stopów aluminium, żeliwa, grafitu sferoidalnego i żeliwa ciągliwego, mosiądzu, brązu, miedzi i tworzyw sztucznych.
Uwaga: od M5 z chłodzeniem wewnętrznym.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8217210080 |
| EAN | 4031093778770 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M8 |
| Skok | 1,25 mm |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 8,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 6,2 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 6,80 mm |
| Wykonanie | Z chłodzeniem wewnętrznym |
| Żeliwo GG/GTS | 25 |
| Żeliwo GGG | 30 |
| Aluminium > 8% krzemu | 50 |

