Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M1,8 GÜHRING
Gwintowniki maszynowe
Producent:
SKU:
8216780018
EAN:
4031093264983
Gwintownik maszynowy wykonany z HSS-E, przeznaczony do gwintów metrycznych M1,8 według normy DIN 371. Posiada pole tolerancji ISO 2/6H oraz skok 0,35 mm.
Dostępność:
Brak w magazynie
856,69 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1499,25 zł.1499,25 zł 1053,73 zł brutto
Oszczędzasz:
445,52 zł
Brak w magazynie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN B M1,8 GÜHRING 8216780018
Opis
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych
Wykonanie: HSS-E, pole tolerancji ISO 2/6H, typ N, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali zwykłych, konstrukcyjnych, automatowych, stali do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216780018 |
| EAN | 4031093264983 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M1,8 |
| Skok | 0,35 mm |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 2,5 |
| Chwyt kwadratowy | 2,1 |
| Średnica otworu pod gwint | 1,45 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 12 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |

