Gwintownik maszynowy HSSE TiN typ UNI B M6 GÜHRING
8216720060
4031093702898
Gwintownik maszynowy M6 GÜHRING wykonany ze wzmocnionym chwytem, przeznaczony do gwintów metrycznych według ISO DIN 13. Odpowiedni do materiałów takich jak stale konstrukcyjne i aluminium.
Na stanie
113,48 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 217,29 zł.217,29 zł 139,58 zł brutto
Na stanie
Gwintownik maszynowy HSSE TiN typ UNI B M6 GÜHRING 8216720060
Opis
Wykonanie: M3–M10 DIN 371 ze wzmocnionym chwytem.
M12–M30 DIN 376 z chwytem przelotowym.
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do uniwersalnych materiałów, takich jak stale konstrukcyjne, stale automatowe, stale do nawęglania i do ulepszania cieplnego.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216720060 |
| EAN | 4031093702898 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M6 |
| Skok | 1,00 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Średnica chwytu | 6,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 4,9 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 5,00 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| Stal < 700 N/mm2 | 20 |
| Stal < 1000 N/mm2 | 15 |
| Stal < 1400 N/mm2 | 10 |
| INOX ferryt./martenz. | 10 |
| INOX austenit. | 8 |
| Żeliwo GGG | 25 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |


