Gwintownik m DIN371 HSSE-PM TiN typ INOX kszt. B M8 GÜHRING
8216990080
4049844005815
Gwintownik maszynowy do otworów przelotowych, wykonany zgodnie z normą DIN 371. Przeznaczony do gwintów metrycznych w stali nierdzewnej i kwasoodpornej.
Pozostało tylko: 1
79,22 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 235,94 zł.235,94 zł 97,44 zł brutto
Pozostało tylko: 1
Gwintownik m DIN371 HSSE-PM TiN typ INOX kszt. B M8 GÜHRING 8216990080
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ INOX, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali nierdzewnych i kwasoodpornych, takich jak stale siarkowane, austenityczne, martenzytyczne i ferrytyczne.
Uwaga: HSS-E PM charakteryzuje się wysoką ciągliwością (większa stabilność krawędzi i odporność na zużycie ścierne) i dłuższą trwałością.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216990080 |
| EAN | 4049844005815 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M8 |
| Skok | 1,25 mm |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 8,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 6,2 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 6,80 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| INOX ferryt./martenz. | 10 |
| INOX austenit. | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |

