Gwintownik m DIN371 HSSE-PM TiN typ INOX kszt. B M6 GÜHRING
8216990060
4049844005822
Gwintownik maszynowy M6 do otworów przelotowych, wykonany zgodnie z normą DIN 371. Przeznaczony do gwintów metrycznych w stalach nierdzewnych i kwasoodpornych.
Na stanie
70,89 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 217,29 zł.217,29 zł 87,19 zł brutto
Na stanie
Gwintownik m DIN371 HSSE-PM TiN typ INOX kszt. B M6 GÜHRING 8216990060
Opis
Wykonanie: pole tolerancji ISO 2/6H, typ INOX, kształt nakroju B (4–5 zwojów).
Zastosowanie: do gwintów metrycznych zwykłych według ISO DIN 13. Przeznaczony w szczególności do stali nierdzewnych i kwasoodpornych, takich jak stale siarkowane, austenityczne, martenzytyczne i ferrytyczne.
Uwaga: HSS-E PM charakteryzuje się wysoką ciągliwością (większa stabilność krawędzi i odporność na zużycie ścierne) i dłuższą trwałością.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kod producenta | 8216990060 |
| EAN | 4049844005822 |
| Producent | GÜHRING |
| Gwint | M6 |
| Skok | 1,00 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Średnica chwytu | 6,0 mm |
| Chwyt kwadratowy | 4,9 mm |
| Średnica otworu pod gwint | 5,00 mm |
| Norma | DIN 371 |
| Wykonanie | ze wzmocnionym chwytem |
| INOX ferryt./martenz. | 10 |
| INOX austenit. | 8 |
| Aluminium > 8% krzemu | 25 |


